کد مطلب: 2610 | تاریخ مطلب: 27/08/1397
  • تلگرام
  • Google+
  • Cloob
  • نسخه چاپی

اسامی آثار راه یافته به مرحله بازبینی در بخشهای (صحنه ای ، خیابانی و بخش ویژه کودک و نوجوان) در دومین جشنواره تئاتر روح الله97

اسامی آثار راه یافته  به مرحله بازبینی در بخشهای (صحنه ای ، خیابانی  و بخش ویژه کودک و نوجوان) در دومین جشنواره تئاتر روح الله97

باسمه تعالی

به گزارش روابط عمومی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (س) اصفهان:  بنابر نظر هیئت محترم داوران انتخاب متون جشنواره ، از مجموع آثار رسیده به دبیرخانه دومین جشنواره تئاتر  روح الله اسامی آثار راه یافته  به مرحله بازبینی در بخشهای (صحنه ای ، خیابانی و بخش ویژه کودک و نوجوان)  به شرح ذیل اعلام  گردید:

 الف:در بخش نمایش صحنه از 56 اثر رسیده  17 نمایش انتخاب گردید:

ردیف

نام نمایش

نویسنده

کارگردان

1

شاه رخ

 بهنام میرزایی

محمد رادمهر

مینا طاهری

2

خون مردگی

شهرام سلطانی

 عبدالرضا فتحی

3

علی سوت بلبلی

مصطفی جعفری خوزانی

جلال مشتاقیان زاده

4

کافه نوفل

مجید عبدیزدان

حسین علی عرب

رضا قلعه گری

اصغر مرادی

محمد هاشم زاده

5

در آغوش انفجار

حمید رضا رنجکش

محسن فروغی دهنوی

6

خواب دریا

نصرالله قادری

حسین اقارب پرست

7

سحر بوسه

سید روح الله فهیمی

سید روح الله فهیمی

8

من به خال لبت

 علی قیومی 

اصغر مرادی

علیرضا شمس

مهزیاررضویان

9

ناسور

مهدی جاودانی

مهدی جاودانی

10

پره ی پروانه فولادی

سید رضا خوش سانس

نوید جعفری

11

سه دیدار با مردی که از فراسوی باور ما می آید

محمد هاشم زاده

محمد هاشم زاده

12

جمعه سیاه

محمد جواد طاهری

محمد جواد طاهری

13

کوچه نقاشها

علی طاووسیان

علی طاووسیان

14

تاریخ موازی کبوتر

روح الله صالحی

امید یاریاب

15

پچ پچهای یک روز بخصوص

صادق رمضانی

محمد هاشم زاده

محسن مختاری

16

تحقیق

محمد خواجه علی اشتری

محمد خواجه علی اشتری

17

باد مارا خواهد برد

احمد رضا سلیمانی

احمد رضا سلیمانی

 

 

ب - در بخش نمایش  خیابانی   از تعداد  31  اثر رسیده  10  نمایش انتخاب گردید:

ردیف

نام نمایش

نویسنده

کارگردان

1

تولدی دیگر

محسن اردشیری

آدینه رحیم نژاد

2

چشم اسماعیل پای علی اقا

سید محسن موسوی

سید محسن موسوی

3

شرح رنج وشطرنج

زینب زاولان

نجمه محرابی

4

خانم فرمانده

محمد ایروانی

علیرضا شمس

5

شصت ویک

مصطفی کولیوند

پریسا کهکش پور

6

طبل بزگ زیر پای لنگ

مصطفی جعفری خوزانی

جلال مشتاقیان زاده

7

از دل حماسه ها

نساء سلیمانی

نساء سلیمانی

8

پل هوایی

مصطفی جعفری خوزانی

نساء سلیمانی

9

آزادی در بند

احمد جعفری

آدینه رحیم نژاد

10

قیام   خون   خیایان

پژمان شاه وردی

علیرضا شمس

عبدالرضا فتحی

 

ج - در بخش ویژه  کودک و نوجوان  از تعداد 15 اثر رسیده  3 نمایش انتخاب گردید:

 

ردیف

نام نمایش

نویسنده

کارگردان

1

آقای مهربان

فرامرز غلامیان

فرامرز غلامیان

2

کتاب

کورش نیک پیام

کورش نیک پیام

3

اسماعیل

شهرام سلطانی

منصور قربانی

شهرام سلطانی

 

 

. انتهای پیام /*
 

برنامه ها و فعالیتها


جشنواره و همایشهای ادبی

-----------------------------------

جشنواره فیلم و فیلمنامه

-----------------------------------

جشنواره تئاتر و نمایشنامه نویسی

-----------------------------------

جشنواره عکس

-----------------------------------

جشنواره و همایشهای هنرهای تجسمی

-----------------------------------

آموزش مجازی اندیشه امام خمینی(س)

-----------------------------------

نشستهای تخصصی تبیین اندیشه امام خمینی(س)

-----------------------------------

-----------------------------------

نمایشگاههای فرهنگی 

-----------------------------------

دیدارها و بازدید ها

-----------------------------------

مناسبتها و بزرگداشتها

-----------------------------------